Świętosław: zwycięstwa Radka Frątczaka i Franka Kaczorowskiego!

Posted by | wrzesień 10, 2016 | Bez kategorii | No Comments
x_dsc_0207

Świętosław w gminie Ciechocin w dniu 10 września był miejscem wyścigu ze startu wspólnego w ramach Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w randze Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wyścig odbył się na rundzie o długości 10,6 kilometra. Poszczególne kategorie miały do pokonania: żak  i młodziczka – 1 rundę, młodzik – 3 rundy.

Wyścig w Świętosławiu był kolejnym, w którym miejsca na podium zajmowali zawodnicy Akademii.
Kategoria żak zdominowana przez Copernicusa.
Znakomicie rozegrał wyścig żaków Franciszek Kaczorowski przejeżdżając jako pierwszy linię mety. Na trzecim miejscu sklasyfikowany został Juliusz Marski, na czwartym Eliasz Bednarek, piątym Jakub Kasparow.
Kategoria młodziczka.
Trzecie miejsce po finiszu z grupy zajęła Olga Wankiewicz. Nikola Maj tym razem sklasyfikowana została na trzynastym miejscu.
Kategoria młodzik.
W tej kategorii zwycięzcą został Radosław Frątczak potwierdzając, że jest w znakomitej dyspozycji. Kamil Wróblewski zajął bardzo dobre piąte miejsce.

Organizatorem wyścigu w Świętosławiu była Akademia Copernicus. Za bardzo dobrą organizację imprezy należą się szczególne podziękowania trenerowi Sławomirowi Balińskiemu, który jak zwykle wykazał się ogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem.

button_galeria_foto kopia