Rzeszów NMTdP: zwycięstwo Radka Frątczaka!

Posted by | lipiec 15, 2016 | Bez kategorii | No Comments
xx_DSC_66061468688039056352800

5 lipca 2016 roku młodzicy współzawodniczyli w Rzeszowie w ramach Nutella Mini Tour de Pologne.

Startujący w kategorii młodzików Radek Frątczak przypomniał sobie, jak przed swoją kontuzją wygrywał wyścigi i po pasjonującym finiszu stanął na najwyższym stopniu podium. Również Mateusz Sawicki i Dominik Żebrowski mogą zaliczyć wyścig do udanych, bowiem zajęte przez nich miejsca (siódme i dziewiąte) pozwoliły na wygranie klasyfikacji drużynowej młodzików.
W tym wyścigu tak potrzebne szczęście nie w pełni dopisało młodziczkom: Olga Wankiewicz była dziewiąta, a Nikola Maj i Julia Jagielska zajęły miejsca w drugiej dziesiątce.
W najmłodszej kategorii ponownie stanął na starcie Leon Baliński i zajął dobre 12 miejsce.