Robakowo: w parach Akademii jest siła!

Posted by | wrzesień 23, 2017 | Bez kategorii | No Comments
Obraz 24.09.2017, godz. 18.14

Kolejny bardzo dobry start zawodniczek i zawodników Akademii. W sobotę 23 września w Robakowie odbyła się jazda parami najmłodszych kategorii. Uzyskane wyniki zaliczane były do klasyfikacji Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych.

Koniec kolarskiego sezonu zbliża się wielkimi krokami, ale podopieczni Copernicusa nie odpuszczają. Po raz kolejny na najwyższym stopniu podium młodziczek stanęła Olga Wankiewicz jadąca z w parze z Nikolą Maj. Po podium również sięgnęła para dziewcząt Zuzanna Charyga – Martyna Marcinkowska zajmując drugie miejsce w kategorii żakini oraz dwie pary młodzików, które wywalczyły: Igor Sęk – Damian Błotnicki miejsce drugie, Kamil Wróblewski – Franek Kaczorowski miejsce trzecie. Na czwartym miejscu sklasyfikowana została para żaków Tomek Błażejewski – Szymon Wiśniewski. W pierwszej dziesiątce uplasowało się jeszcze ośmiu zawodników Akademii.Obraz 24.09.2017, godz. 18.14 (1)