Nowy Sącz NMTdP: Olga Wankiewicz ponownie na podium

Posted by | lipiec 14, 2016 | Bez kategorii | No Comments
xx_DSC13451468687295008322200

Kolejny etap Nutella Mini Tour de Pologne, w którym do rywalizacji stanęli zawodnicy Akademii, odbył się 14 lipca w Nowym Sączu.

W Nowym Sączu w młodziczkach Olga Wankiewicz ponownie stanęła na podium. Tym razem po finiszu z grupy zajęła drugie miejsce. Bardzo dobrze zaprezentowały się pozostałe zawodniczki Akademii – Julia Jagielska była piąta, Nikola Maj minęła metę na siódmej pozycji. Świetna postawa zawodniczek skutkowała zdobyciem 1 miejsca w klasyfikacji drużynowej!
Wśród młodzików najlepszy wynik osiągnął Mateusz Sawicki zajmując dziewiąte miejsce. Dominik Żebrowski i Radosław Frątczak sklasyfikowani zostali na dalszych miejscach.
Wśród najmłodszych w kategorii I wystartował tym razem Leon Baliński, syn trenera Sławka Balińskiego. Leon (rocznik 2008) zajął świetne 8 miejsce w kategorii (13 w open) wśród 125 startujących zawodników.