Młyniec: TT dla Olgi Wankiewicz i Bartosza Zientarskiego

Posted by | czerwiec 24, 2017 | Bez kategorii | No Comments
2017-06-24-PHOTO-00004674

Sobota 24.06.2017 była pierwszym dniem weekendowego natłoku imprez kolarskich, w których zawodnicy Copernicusa brali udział. Najbliżej odbyła się zorganizowana przez trenera Bartosza Papurzyńskiego w Młyńcu Drugim jazda indywidualna na czas Ligi Kolarskiej UKS.

Zadowolenie było widoczne po zakończeniu rywalizacji na twarzach trenerów Akademii. Ich podopieczni stanęli na podium potwierdzając drzemiące w nich możliwości.

Na pierwszym miejscu podium młodziczek stanęła Olga Wankiewicz i wydaje się, że w Lidze Kolarskiej Uczniowskich Klubów Sportowych nikt nie jest w stanie jej zagrozić w wygraniu w tej klasyfikacji. Pierwsze miejsce w żakach i najlepszym czasowcem został Bartek Zientarski. Na piątym miejscu uplasował się Artur Kowalski a na szóstym Adam Kupijaj. Młodzików Akademii pogodził zawodnik z Grudziądza – drugie miejsce zajął Mateusz Sawicki, trzecie Franek Kaczorowski. W tej kategorii ósmy czas wykręcił Igor Sęk, dziewiąty Kamil Wróblewski.