Małe Łunawy: start wspólny dla Olgi Wankiewicz

Posted by | sierpień 28, 2016 | Bez kategorii | No Comments
x_2016-08-27-PHOTO-00000054

Drugiego dnia wyścigu kolarskiego „Nadzieje Olimpijskie” (28.08.) odbył się start wspólny. We wszystkich kategoriach, w ten wyjątkowo upalny dzień, o kolejności miejsc na mecie decydował finisz z peletonu. Ponownie podopieczni Akademii stanęli na podium tego wyścigu.

Młodziczki miały do pokonania dystans 14 km. Znakomicie finiszowała z grupy Olga Wankiewicz wygrywając swoją kategorię. Bardzo dobre ósme miejsce zajęła Nikola Maj. Kategoria żak współzawodniczyła również na dystansie 14 km. Franciszek Kaczorowski w stosunku do dnia poprzedniego poprawił się o jedno „oczko” i stanął na drugim stopniu podium. Na ósmym miejscu sklasyfikowany został Juliusz Marski demonstrując zdolności sprinterskie. Młodzicy po pokonaniu dystansu 28 km zameldowali się na mecie na następujących miejscach: Radosław Frątczak trzecie i podium, Kamil Wróblewski dwunaste oraz Dominik Żebrowski trzynaste.