Maja Gondek i Kasia Górniak na podium w wyścigach MTB

Posted by | maj 14, 2017 | Bez kategorii | No Comments
xx_2017-05-15-PHOTO-00000063

2017-05-15-PHOTO-00000062Nie tylko na szosie startują podopieczni Akademii. Są zawodniczki, które wykazują predyspozycje do wyścigów MTB. Jedną z takich zawodniczek jest Maja Gondek (juniorka młodsza), która w wyścigu MTB o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra zajęła trzecie miejsce na podium. Wyścig ten był również eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Kolejna zawodniczka Copernicusa kochająca szczególnie rower MTB stanęła na podium w Nadarzynie. Osamotniona Katarzyna Górniak startowała w wyścigu MTB Lotto Poland Bike Marathon wygrywając kategorię juniorka młodsza. Jeżeli do tego dodać, że w open kobiet Kasia zajęła miejsce ósme, to należy stwierdzić, że pokazała w tak trudnym terenie prawdziwy kolarski pazur.