Kipary: Wyścig kolarski o Puchar Wójta Gminy Wielbark

Posted by | lipiec 20, 2015 | Bez kategorii | No Comments
x_IMG_8901

x_IMG_8892x_IMG_8882Trenerzy prowadzący obóz sportowy w Lidzbarku skorzystali z okazji, że w pobliskiej gminie miał odbyć się 19.07 wyścig kolarski w Kiparach o Puchar Wójta Gminy Wielbark i postanowili wpleść w program obozu start zawodników w tym wyścigu. Do rywalizacji stanęła liczna ekipa Copernicusa i to pozwoliło rozegrać wyścig pod dyktando podopiecznych Akademii.

10 – Oskar Tybuszewski

x_IMG_8843Nie tylko młodzi zawodnicy rywalizowali na trasie w Kiparach. Zorganizowano również wyścig Masters w kategorii open. Na starcie stanął… trener Sławek Baliński. W silnie obsadzonym wyścigu trener Sławek zajął 4 miejsce i zaimponował fantastycznym finiszem z grupy. Szkoda, że nie miał wsparcia z peletonu w likwidacji 3-osobowej ucieczki , bo końcowy wynik mógłby być zupełnie inny…