Karol Wawrzyniak i Kacper Walkowiak Mistrzami Polski w parach!

Posted by | wrzesień 30, 2016 | Bez kategorii | No Comments
xx_mp-par-i-druzyn_pary_1391

Godziesze Wielkie są miejscem rozgrywania Mistrzostw Polski w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej na czas. Pierwszego dnia mistrzostw 30.09. rozegrano jazdę dwójkami. Akademię reprezentowały pary juniorów młodszych i juniorek młodszych.

Rewelacyjnie zaprezentowała się para Karol Wawrzyniak – Kacper Walkowiak, która wywalczyła swoją znakomitą jazdą tytuł Mistrzów Polski! Karol z Kacprem wygrali z przewagą 40 sekund nad drugą parą z LKS Baszty Golczewo, trzecie miejsce zajęła para z KLTC Konin. Ich dominację w tej konkurencji potwierdza fakt uzyskania przewagi aż 40 sekund, kiedy różnice czasowe na mecie między następnymi zespołami były 2-4 sekundowe. Druga para Akademii Michał Gałka – Aleksander Nikiel zajęła dobre 10 miejsce – wystartowało 37 zespołów.
Na starcie w kategorii juniorka młodsza stanęły Oliwia Majewska i Agata Świątkowska, które uzyskały dziesiąty czas Mistrzostw Polski.

Gratulacje dla zawodniczek, zawodników i trenerów!