Andrzej Wachowiak na Seniora Roku!

Posted by | luty 24, 2015 | Bez kategorii | No Comments
andrzej_wachowiak

senior_roku_nowosciWydawało się, że skoro za parę dni już marzec, wszelkiego rodzaju plebiscyty dotyczące 2014 roku mamy już za sobą. Nic bardziej mylnego. Rodzimy Dziennik Toruński „Nowości” tym razem ogłosił plebiscyt na Seniora Roku. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu wśród nominowanych jest nasz kolega, przyjaciel, społecznik i Członek Zarządu Akademii Copernicus Andrzej Wachowiak. Wszyscy znamy Go od wielu lat i wiemy, jakim jest zapalonym miłośnikiem kolarstwa. Cieszymy się, że jego aktywność i ogrom włożonej pracy w rozwój naszej ulubionej dyscypliny sportu zostały docenione. A swoją drogą, któż mógł przypuszczać, patrząc na nieograniczone możliwości Andrzeja Wachowiaka, że już zalicza się do seniorów?
Mówiąc kolarskim językiem Andrzej Wachowiak obecnie znajduje się na 8 miejscu w 18-to osobowym „peletonie”. Liczymy na Wasze głosy, by „senior” Andrzej znalazł się w czubie tego „peletonu” i mógł powalczyć o pudło.
Głosujemy wysyłając SMS o treści NOW.S.18 na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT). Głosowanie trwa do dnia 15.03.2015 do godz.23:59.