7 x podium w Grand Prix Grudziądza

Posted by | kwiecień 13, 2015 | Bez kategorii | No Comments
zz_DSCN7559

Ruszyła Kolarska Liga Uczniowskich Klubów Sportowych. 11.04.2015 odbył się wyścig przełajowy o Grand Prix Grudziądza dla kategorii Żak/Żakini i Młodzik/Młodziczka. Młodzi adepci kolarstwa Akademii Copernicus zademonstrowali swoje możliwości i sportową wolę walki siedmiokrotnie stając na podium! W kategorii Żak na 3 stopniu podium stanął Franciszek Kaczorowski, a w pierwszej dziesiątce uplasowało się jeszcze 4 zawodników Copernicusa. W kategorii Młodziczka podium opanowały zawodniczki naszej Akademii zajmując miejsca na podium w kolejności: Maja Gondek, Agata Świątkowska i Marta Wesołowska. Podobnie Młodzicy zdominowali swoją kategorię i aż 6 z Copernicusa uplasowało się w pierwszej dziesiątce, a czołowe miejsca zajęli: Miłosz Drozdowski – 1, Robert Muzalewski – 2 i Filip Biernacki – 3.