7 września spotykamy się na ŠKODA CYCLO Gdynia!

Posted by | sierpień 20, 2014 | Bez kategorii | No Comments
zdj cyclo gdynia

W imieniu Akademii Copernicus Toruń, Trójmiejskiego Stowarzyszenia Rowerowego oraz Michała Kwiatkowskiego zapraszamy na II edycję wyścigu ŠKODA CYCLO Gdynia zaplanowanego na dzień 7 września b.r. W wyścigu tym na różnych dystansach przewidziane są starty wszystkich posiadających rowery: od dzieci na Skwerze Kościuszki, poprzez kategorie młodzieżowe na różnych dystansach, amatorów, Masters, po zawodników Elity z czołowych polskich grup kolarskich. Wyścig ŠKODA CYKLO Gdynia objął patronatem Michał Kwiatkowski, który, jeśli pozwoli na to kalendarz, również stanie na starcie wyścigu.
Dla najmłodszych zaplanowaliśmy ściganie wokół Skweru Kościuszki. Przewidujemy tam współzawodnictwo przedszkolaków, dzieci klas 1-6 jak również kategorii Żak i Młodziczka/Młodzik na rowerach szosowych wg zasad określonym regulaminem dla tych kategorii wiekowych na stronie »» ŠKODA CYCLO Gdynia.
Zawodniczki i zawodnicy w kategoriach Junior Młodszy oraz Junior startują na dystansach odpowiednio 40 km i 125 km. W tych dwóch wyścigach mogą rywalizować również amatorzy i zawodnicy kategorii Masters. O wszystkim możecie dowiedzieć się z regulaminu na stronie »» ŠKODA CYCLO Gdynia.
Wszystkie kategorie dziecięce i młodzieżowe: od najmłodszych do kategorii Junior zwolnione są z opłaty startowej. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. 
Szczegółowe informacje znajdziecie »» TUTAJ.
Zgłoszenia internetowe do imprezy prosimy rejestrować do 03.09.2014 klikając »» REJESTRACJA. Nie czekajcie do ostatniej chwili, liczba miejsc jest ograniczona.
Zapraszamy. Do zobaczenia na Skwerze Kościuszki w niedzielę 7 września.