Brąz Eliasza Bednarka w Mistrzostwach Europy

Posted by | lipiec 22, 2024 | Bez kategorii | No Comments
450208614_1010045264455352_7796453871107405058_n
Zakończyły się Mistrzostwa Europy Juniorów/U-23 na torze w Cottbus 🇩🇪 Eliasz Bednarek zdobył brązowy medal w sprincie drużynowym 🥉💥 w tej drużynie jechał również nasz wychowanek Szymon Wiśniewski, który obecnie reprezentuje Kujawy Pomorze Cycling 👏🏻 w zawodach startowała także Oliwia Gerc, która w sprincie drużynowym orliczek wywalczyła 4 miejsce, a na 500m z zatrzymanego zajęła 14 miejsce 💪🏻 Eliasz startował jeszcze na 1km i zajął 5 miejsce. W Keirinie był 6, a w sprincie indywidualnym zajął 8 miejsce 👏🏻
Trzeba również odnotować zwycięstwo naszej wychowanki Olgi Wankiewicz w Omnium 🔥 Olga wywalczyła swoją upragnioną koszulkę Mistrzyni Europy U-23 💥 gratulacje dla naszych byłych i obecnych zawodników/zawodniczek 👏🏻👏🏻